czwartek, 23 lutego 2017

The first year of my blog...

PL : 
Cześć! 
 Dzisiaj mija równy rok, kiedy zdecydowałam założyć swojego bloga. Tego samego dnia też pojawił się pierwszy post, który możecie wciąż przeczytać. Nawet nie wiem, kiedy ten rok tak szybko mi zleciał. Myślę, że ta decyzja była jedną z najlepszych, jakie podjęłam w swoim życiu. Wprawdzie pisałam wcześniej inne blogi, głównie fanfictions, ale zwykle po jakimś czasie przestałam systematycznie pisać kolejne rozdziały, aż w końcu usuwałam coraz to kolejne blogi. Po dłuższej przerwie zatęskniłam za blogowaniem, jednak nie chciałam już pisać dłużej fanowskich opowiadań. Chciałam tym razem, aby mój blog bardziej pokazywał prawdziwą mnie .  I tak powoli zaczęłam odkrywać swoją nową pasję. Dzisiaj uważam, że blogowanie jest nierozłączną częścią mnie.  Ale czym byłby bloger bez swoich czytelników?  Dlatego chciałabym Wam podziękować za wszystkie miłe słowa i wyświetlenia. Nawet nie wiecie, jak bardzo mnie to motywuje do dalszej pracy. Mam nadzieję, że następny rok blogowania pomoże mi się rozwinąć jak nigdy wcześniej. 

Jeszcze raz dziękuję, że jesteście! 
Buziaki
Wasza J. Xx


EG : 
Hi! 
Today goes by equal year, when I decided to set up my blog. The same day turned up my first post,which you can still read. I don't even know, when this year passed so fast. I think that  this decision was the best one, which I made  in my life. Admittedly,  I was writing before the other blogs, mainly fanfictons,but usually after some time I stopped writing regularly next chapters, till in end I deleted further blogs. After longer break I missed blogging, but I didn't want to write longer fanfictions.  I wanted this time to show in my blog real me. And I slowly started to expose my new passion. Today I figure that blogging is inseparable part of me. And what a blogger would be without their readers? 
Therefore, I'd like to thank you for all nice words and displays. You don't even know, how much it motivates into far job. I hope that the next year of blogging will help to expand like never before . 
Thank you once again for being here! 
Kisses, 
Yours J. Xx 

9 komentarzy:

 1. Oby jak najdłużej to trwało! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę wszystkiego, co dobre na blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wytrwałości i obyś mogła rozwijać się oraz bardziej! Pozdrawiam gorąco! :)
  http://artoflife.pl/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję wytrwałości w dążeniu do celu!
  http://momentdlamniee.blogspot.com/2017/03/h-na-sportowo.html

  OdpowiedzUsuń